7/24 Whatsapp: 0506 802 65 00

Hakkımızda

Müşteri Memnuniyeti Amacımız;

İç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Teknoloji Kullanımı Hedefimiz;

Sektördeki yenilik ve teknolojik gelişmeleri aralıksız takip ederek, işgücü, ürün ve hizmette kaliteyi, tüm organizasyon için ortak bir kültür haline getirerek ve sürekli iyileştirmektir.

Çalışanların Katılımı Başarımızın temelini; 

Tüm çalışma arkadaşlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmesi ve etkin katılımını sağlayarak ortak bir kurum kültürü yaratmak oluşturmaktadır. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda kalitemizi sürekli iyileştirmek hepimizin temel sorumluluğudur. Çalışanlarımız ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 sistemlerine uyumlu ve destekleyici anlayışla görev yapmaktadırlar.

Çevreyi Koruma

Yaşadığımız çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik, yasal mevzuatlar çerçevesinde en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensibimizdir.

Süreçlerin İyileştirilmesi

Tüm bölümlerimizin, sürekli ve ortak çalışmasıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmekteyiz.